OLYMPIAN CAT YEDEK PARÇA  
  Caterpillar parçaları satın alırken, en kaliteli malzemelerden yapıldığını ve orjinal tasarım standardına uygun olduğunu bilmenin getirdiği rahatlığı her zaman yaşarsınız.

Orjinal Caterpillar parçaları tümüyle uyumluluk garantisi altındadır, Esas parça ile aynı sağlamlık ve güvenilirlik standartlarına sahiptir. Yan sanayi parçalar daha ucuz oldukları için kısa vadede cazip görünebilir, fakat diğeri önemli parçaların zamanından önce aşınmasına veya hasar görmesine yol açabilir. Sonuçta üretim kaybı, pahalı onarımlar ve beklenmedik duraklamalar meydana gelebilir.
 
 

 
   
   
   
   
 
 
 
YEDEK PARÇA DEPARTMANI

Novi Parça Departmanı her türlü CAT-OLYMPIAN Parçası talepleriniz ve sorularınız cevap vermek için hazırdır.

YEDEK PARÇA TEL: 0216 - 471 20 92 - Dahili : 104

 

email: ismail.altinay@novi.com.tr

 

 

 
  Orjinal Caterpillar parçaları altı ay sınırsız çalışma garantisine sahiptir. Daha da önemlisi fiyatları makuldur, gereksinim duyduğunuz zaman hazırdır. Bu sanayi dalında en fazla stok bulunduran şirket olma gururunu yaşıyoruz. Bu amaçla Hollanda, ABD ve Singapur'da bulunan merkezi parça bölümlerimizden en yakınına bilgisayar ağı ile ulaşılır, ya da dünya genelindeki Caterpillar acentelerinden temin edilir. Bu eşsiz altyapı, gereken parçanın gereken zamanda gereken yere ulaşmasını sağlar.